Тип на донација
Сума

или

СОС Детско село Новогодишни производи 2023-2024

Драги Пријатели,

Со особена радост Ви го претставуваме нашиот новогодишен каталог за 2024 година со новогодишни честитки во стандардна и уметничка едиција и новогодишни лампиони изработени од природни материјали  и многу љубов.

Посакајте ги Вашите новогодишни желби на честитките од СОС Детско село и променете нечиј живот. Оваа година, украсете ја новогодишната елак со лампиони кои симболизираат поддршка на дечињата без родителска грижа.

Направете и Вие новогодишна магија и бидете причина за многу детски насмевки и остварување на многу желби.

 

 

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

 

СИМНИ ГО КАТАЛОГОТ

 

 

ГИФ ЧЕСТИТКИ:

Прва едукативна сликовница од СОС Детско село „НАЈИСКРЕНАТА ПРЕГРАТКА“

Волшебната сликовница за развој на инклузијата, емпатијата, почитта и искрената детска љубов

 

 

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

 

СИМНИ ГО КАТАЛОГОТ

Како да нарачате честитка:

 • Јавете се на телефон
  • (02) 3290 556 или
  • 070/407-993
 • Испратете ја нарачката на e-mail:

Печатење лого на честитка:

 • За допечатување на лого на Вашата компанија контактирајте нè на:
 • Внатрешната страна на честитките може да се брендира по Ваша желба
 • Минимумот за нарачка на честитки со лого е 50 честитки

Достава:

 • Рокот на доставување е најдоцна три работни дена по потврдената нарачка.
 • За количини над 200 новогодишни честитки нудиме бесплатна достава на Вашата адреса на територија на цела држава