Тип на донација
Сума

или

Новогодишни Честитки и Лампиони 2021

Драги Пријатели,

Со особена радост Ви го претставуваме нашиот каталог за 2021 година со нашите уникатни новогодишни честитки, кои за прв пат се изработени од докажани уметници кои ги донираа своите дела за СОС Детско село.

Единствена можност за набавка на новогодишни честитки со двојна додадена вредност, уметничка и хуманитарна.

Посакајте ги Вашите новогодишни желби на честитките на СОС Детско село и променете нечиј живот.

Оваа година и лампионите на СОС Детско село можат да ја красат Вашата новогодишна елка.

Направете и Вие новогодишна магија и бидете причина за многу детски насмевки и остварување на многу желби.

За вас оваа година обезбедивме и малопродажба на новогодишните честитки кај нашите партнери во продажните салони на НЕПТУН Македонија и маркетите на Веро

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

 

СИМНИ ГО КАТАЛОГОТ

 

 

ГИФ ЧЕСТИТКИ:

 

 

Како да нарачате:

 • Јавете се на телефон
  • (02) 3290 556 или
  • 070/407-993
 • Испратете ја нарачката на e-mail:

Печатење лого на честитка:

 • За допечатување на лого на Вашата компанија контактирајте нè на:

Достава:

 • Рокот на доставување е најдоцна три работни дена по потврдената нарачка.
 • За количини над 200 новогодишни честитки нудиме бесплатна достава на Вашата адреса на територија на цела држава.

Честитки и лампиони достапни во малопродажба:

 • Нептун Македонија
 • Маркети на ВЕРО